Blackboard Collaborate

0
221

Herkesin, dünyanın her köşesinden katılımını sağlayan Çevimiçi İşbirliği

Teknolojiyi yakından takip eden, mobil ortama hakim öğrencilerinizin katılımını sağlayın. Sizinle, birbirleriyle ve öğrenim içeriğiyle iletişim kurup etkileşime geçebilecekleri zengin bir platform sunun. Blackboard Collaborate, web ya da mobil ortamındaki sanal sınıflar, ofisler ve buluşma alanlarıyla gerçek zamanlı eğitim ve öğretim deneyimi sunuyor.

Her an, her yerde ve her LMS’de ÖĞRENİM VE İŞBİRLİĞİ

Öğrenciler mobil cihazlarını seviyor. Bu nedenle, Blackboard Collaborate’in sunduğu her an her yerden erişim olanağını da sevecekler. Siz de onların herhangi bir LMS’de birlikte öğrenme, bağlanma ve çalışma şanslarının artmasını seveceksiniz.

Öğrencİ Katılımını Artırın

Geleneksel bir sınıf yapısının tüm avantajlarına fiziksel olarak orada bulunmadan ulaşın. Blackboard Collaborate’in odak noktasında, eğitmenlerin ve öğrencilerin çevrim içi ortamda birbirleriyle etkili iletişim kurmalarına yardımcı olmak adına 21. yüzyılın eğitim ve öğretim ortamını desteklemek için ihtiyaç duyacağınız web konferansı fonksiyonu bulunmaktadır.

Tüm Öğrencİler İÇİN Kurumsal ERİŞİMİN Kapılarını Açın

Bireysel ihtiyaçları ve öğrenme şekillerini destekleyin; çünkü Blackboard Collaborate, bulundukları bölgeler, ekonomik durumları, kullandıkları cihazlar, platformlar ve becerileri ne olursa olsun herkese daha zengin ve interaktif bir çevrim içi eğitim, öğrenim ve işbirliği ortamı sunuyor.

Daha İYİ LMS entegrasyonları SAYESİNDE ERİŞİMİ ve katılımı artırın

LMS’niz ne olursa olsun Blackboard Collaborate’i istediğiniz sistemle entegre edebilirsiniz: Blackboard Learn™, ANGEL®, WebCT®, Sakai®, Moodle™ (Joule dahil), Desire2Learn™, Pearson Learning Studio, Fronter, BrainHoney, Epsilen ve müşteri uygulamaları için API’ler.

ÖĞRENCİ GETİRİLERİNİ Artırın

Eğitim alanındaki değişiklikler, öğrencilerin geleneksel bir sınıfın sunabileceğinden daha fazla esnekliğe ihtiyacı olduğu anlamına geliyor. Kurumlar geleneksel yöntemlere eklemeler yaparak, harmanlayarak veya değiştirerek öğrenim getirileri, öğrenci memnuniyeti ve öğrencileri muhafaza etme konularında ciddi ilerlemeler gösterebilir.

Maliyetten ve Zamandan Tasarruf Etmek İçin Daha Azıyla Daha Fazlasını Başarın

Öğrenimi, herhangi bir ek masraf yapmaksızın fiziki sınıfın ötesine taşıyın ve eğitimin kalitesini yükseltin. Ve aynı teknolojiyi, yönetim toplantıları, sanal ofis saatleri, proje toplantıları veya profesyonel gelişim oturumlarında kullanın.

Daha Fazlası için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here