Blackboard Learn

0
251

Dikkat çekici, etkili, çevik: Learn’de öğrenilecek daha çok şey var

Eğitim, cezbedici öğrenim, etkili öğretim ve çevik kurumlarla zenginleşir. Blackboard Learn™, binlerce kurum tarafından muazzam bir eğitim deneyimi sunmak amacıyla, çekirdek teknoloji olarak kullanılmaktadır. Blackboard Learn™ sanal bir öğrenim ortamından beklenen teknolojileri, hizmetleri ve desteği sunar.

ÖĞRENCİLER BUNU SEVİYOR

Öğrenci katılımı, Blackboard Learn’ün merkezinde yer almaktadır. Öğrencilere mobil cihazları vasıtasıyla kolay erişim olanağı sunun; kolay bir dolaşım vasıtasıyla ödevlerine sadece parmak uçlarını kullanarak ulaşmalarını sağlayın; farklı modlara sahip bildirimler sayesinde öğrencileri önemli tarihler ve etkinlikler konusunda bilgilendirin ve bir işbirliği ortamı içerisinde akademik topluluk ile bağ kurmalarını sağlayın.

Zengin İÇERİKLERLE dolu BİR DÜNYANIN kapıları açılıyor

Blackboard Learn’de zengin dijital içeriğe ulaşmak, içerik oluşturmak ve kullanmak oldukça kolaydır. Farklı yayıncılara ait onlarca içerik arasından istediğinizi seçin; kendi içeriğinizi oluşturun ve paylaşın ya da lider kurumların katkılarından yararlanın.

ÖĞRENİMİ SINIFIN ÖTESİNE TAŞIYIN

Öğrenciler mobil cihazları seviyor. Blackboard Learn, en popüler cihazlardan erişim olanağı sunarken sosyal öğrenim araçlarını kullanarak işbirliğini güçlendiriyor. Blackboard Collaborate ve Blackboard Mobile’den yararlanarak işbirlikçi bir topluluk oluşturabilir veya topluluğunuzu yepyeni bir seviyeye çıkarabilirsiniz.

VERİMLİ SÜREÇLER SAYESİNDE ZAMAN YARATIN

Eğitimcinin zamanını harcamayın. Değerlendirme ve geribildirim gibi temel öğretim süreçleri; gerçek zamanlı geribildirim, kolaylıkla oluşturulan notlar ve değerlendirmeler veya daha sonra yararlanabileceğiniz veri analizleri gibi Blackboard Learn araçları sayesinde sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir.
Daha fazla keşfet >

ÇEVİK OLUN

Bir kurumun rekabet ortamında ayakta kalabilmesi için hızlı hareket edebilmesi gerekir; Blackboard Learn, daha çevik olmanıza yardımcı olacaktır. Öğrencilerin davranışlarını anlamanızı sağlayacak analizler, öğrenimi kolaylaştıran olanaklar ve daha etkili değerlendirmeler ve geribildirimler hazırlamak için kullanılacak araçlar sunar.

TEMEL TEŞKİL EDEN BİR PLATFORM; SİZİ DESTEKLEYECEK BİR TOPLULUK

Devam edin; Blackboard Learn’ü dilediğinizce kapsamlı hale getirebilirsiniz. Bloklar oluşturarak fonksiyonları artırın; kontrollü barındırma seçenekleri sayesinde IT altyapınız yerine eğitim alanındaki misyonunuza odaklanın; üçüncü şahıslara ait araçlara entegrasyonla fonksiyonları genişletin ve çok sayıdaki seçenek ile destek alın.

Daha fazlası için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here