Blackboard Mobile

0
255

İhtiyacınız olan her şey: burada, orada, her yerde.

Öğrenciler mobil cihazları, yani akıllı telefonları, tabletleri ve bunlara benzer her şeyi seviyor. Ve dolayısıyla, bunları kullanarak öğrenim görmek istiyorlar. Blackboard Mobile Çözümleri, iki sofistike mobil platform vasıtasıyla bu ihtiyacı karşılıyor: Mosaic by Blackboard öğrencilerin kampüs hizmetlerine ve öğrenci hayatına mobil cihazlarından ulaşabilmesini sağlarken Blackboard Mobile Learn, öğrenim olanaklarını avuçlarının içine kadar getiriyor.

Gelecekteki Öğrencilerinizi kampüs yoluyla kusursuz bir şekilde kampüse çekin

Kampüse varış göz korkutucu olabilir. Söz konusu erken katılım sırasında Mosaic by Blackboard, öğrencilere ihtiyaçları olan önemli bilgilerin tümünü verir; dolayısıyla, varış deneyimi öğrenciler ve aileleri için sıcak, kusursuz ve olumlu bir hava yaratır.

Öğrencileri kampüs hayatına hızla entegre edin

Kampüs hayatına entegre olmak zor olabilir. Ama artık değil. Mosaic by Blackboard, kimin kim olduğunu, nerede olduğunu ve kampüsteki faaliyetleri öğrencilerin gittikleri her yere taşıdıkları cihazlarına kadar getirmektedir. Haberdar olmadıkları şeyleri görünce büyülenecekler.

Mezunların katılımını sağlayın

Yeni mezun olmuş öğrencilerinizin katılımını sağlarsanız hayatları boyunca sizinle kalma şanslarını artırırsınız. Akıllı telefon penetrasyonu, bu demografik grupta maksimum seviyeye ulaşmaktadır. Mosaic by Blackboard uygulaması, daima ellerinde taşıdıkları cihaz sayesinde doğrudan onlara ulaşabilmenizi sağlar.

ÖĞRENİM GETİRİLERİNİ İYİLEŞTİRİN

Her an her yerde öğrenebilme esnekliği, öğrencilerin öğrenimlerinde ilerlemelerini kolaylaştırıyor. Blackboard Mobile Learn; otobüste bir derse ait ses kayıtlarını dinlemek, kafede otururken bir tartışmaya katılmak ve dersteyken ders notlarını tabletten çevrim içi takip etmek gibi öğrencilerin halihazırda yenilikçi şekillerde kullanmakta olduğu güçlü öğrenim kolaylıkları sunuyor.

ÖĞRENCİLERİ ELİNİZDE TUTUN

Öğrenciler mobil cihazlarını gerçekten seviyor. “10 saniyede çevrim içi olabiliyor, e-postamı ve ödevlerimi kontrol edebiliyorum; dizüstü bilgisayarımı çantamdan çıkarmam ise en az beş dakika sürüyor”. Bu önemli bir konu. Genç yetişkinler arasındaki yüksek akıllı telefon ve tablet kullanımı ile, hizmetlere ve öğrenime mobil erişim sunmak size çok önemli bir avantaj kazandırıyor.

Daha Fazlası için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here