Blackboard Analytics

0
189

Daha iyi, hızlı ve verilere dayalı kararlarla Kurumsal Performansınızı artırın

Yönetimle ilgili doğru kararlar almak, büyümekte olan bir kurumun odak noktasında yer almaktadır. Ancak, seçim yaparken kullanılacak olan veriler genellikle dağınık halde veya farklı kurumsal sistemlerin derinliklerine gizlenmiş şekildedir. Blackboard Analytics, kurumsal bilgilerinizi bir araya getirir ve ispatlanmış Yüksek Eğitim veri modellerini kullanarak söz konusu verilerden uygulanabilir olanları hızlı bir şekilde ayıklar.

KESİN YANITLAR ALIN: TARTIŞMAYI GELİŞTİRİN

Tartışmayı, verilere dayalı bir sonuca ulaştırmak için yanıtlara ihtiyacınız olur. Diğer yandan, karar verirken doğru ölçümlere ulaşmak genellikle zordur. Ama artık değil. Blackboard Analytics™’in veri madenciliği özelliği, soruların en detaylı şekilde yanıtlanmasını sağlıyor. Öğrenci kabul verilerini etnik kökene, coğrafi bölgeye ya da cinsiyete göre incelemek istiyorsanız, ihtiyacınız olan yanıtı hemen alabilirsiniz.

KONTROL SİZDE OLSUN: İHTİYACINIZ OLAN BİLGİYE KENDİNİZ ULAŞIN

Veri talepleri için IT’yi aramak, geleneksel bilgi toplama sistemlerinin en büyük dezavantajlarından biridir. Uzun sürer ve başka bir kişinin planlarına bağlıdır. Blackboard Analytics, yöneticilerin herhangi bir anda portföylerinde neler olduğunu görebilmeleri için kişiselleştirilmiş gösterge panellerine sahiptir.

Momentumu koruyun: İhtiyacınız olan bilgilere hızla ulaşın

Bir grup insan, doğru bir karar verebilmeniz için ihtiyacınız olan bilgilere ulaşırken, yanıt almak için beklenen iki hafta bitmek bilmez. Sürecin momentumunu veriye aç bir kıvranışa dönüştürür. Blackboard Analytics ise hızlıdır. Çalışmaya başladığı zaman önemli sorularınıza beş dakika gibi bir süre içerisinde yanıt alabilirsiniz. Momentumu korumak açısından eşsiz!

Hızlı bir başlangıç yapın: birkaç ayda değil, birkaç haftada yerleştirme

Fişe taktığımızda çalışmaya başlayan cihazları hepimiz seviyoruz. Blackboard Analytics, Oracle (PeopleSoft), Datatel Inc ve SunGard Higher Education gibi mevcut sistemlerinize uyacak şekilde tasarlanmıştır. Sonuç olarak, sadece birkaç gün içinde kapsamlı bir veri deposu kurabilir ve altı ile sekiz hafta içinde çok düşük bir maliyetle ve sıfırdan kurulum riski olmaksızın güvenilir bir analitik raporlama sistemi oluşturabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLERİN İHTİYACA UYGUN MODÜLLERDEN TEMİN EDİLMESİ GEREKİR

Kurumunuzun tüm alanlarını sürece dahil edin. Blackboard Analytics ürün modülleri Kayıt Yönetimi, Learn Analizleri, Finans, İnsan Kaynakları ve İlerleme gibi alanların tümünü kapsamaktadır.

Daha fazlası için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here