Blackboard Türkiye Eğitim Forumu gerçekleşti.

0
244

Doğru teknoloji ekosistemine sahip olmanız kurumsal hedeflerinizi başarmanıza yardımcı olacaktır!

Blackboard Türkiye Eğitim Forumu 16 Mart 2018 de Istanbul Conrad Otel’de gerçekleşti.

Günümüzde birçok eğitim kurumunun çeşitli zorluklarla karşılaştığını biliyoruz. Yeni öğrencilerin kaydı ve takibi; öğrenci katılımının arttırılması veya yöneticilerin ve eğitmenlerin günümüz öğrencilerinin farklı ihtiyaçlarına hitap etmesi gibi konularda kurumlar yeni ve etkili yöntemler aramaktadırlar.

Blackboard olarak, her kurumsal stratejinin merkezinde öğrenci başarısını sağlama hedefi olduğuna inanıyoruz.

Piyasa lideri eğitim teknolojisi ve hizmetleri şirketi olarak, kurumsal ve öğrenci başarısını destekleme yolları sağlayarak öğrencilerin ve akademisyenlerin birbirleriyle etkileşim kurmalarını kolaylaştırıyoruz. 

Blackboard yöneticilerinin ve Türk eğitim camiasının üst düzey üyelerinden oluşan katılımcılarıyla, Blackboard’un ilk Moodlerooms Türkiye Eğitim Forumu 16 Mart 2018 Cuma günü 9.00’dan 13.00’ a kadar sürdü ve ardından öğle yemeği ile sonlanan forum İstanbul Conrad Otel’de gerçekleşti.

Toplantı, teknoloji destekli öğrenme için gerekli olan konuları içeren bir liderlik yuvarlak masa tartışması niteliğinde gerçekleşti. Aralarında:

  • Blackboard olarak, açık kaynak kodlu ÖYS sistemleri içerisinde dünyada en yaygın kullanılan ve en geniş akademik zümreye hitap eden Moodle öğrenme yönetim sisteminin global arenadaki en büyük iş ortağı ve distribütörüyüz. Bu ortaklık çerçevesinde Moodle tabanlı olan ‘Moodlerooms’ çözümümüze, öğrenci etkileşimi ve başarısının nasıl arttırılacağına, kurum ve ders bazında analitiklerin nasıl elde edileceğine, öğrenme çıktıları ve takibi, akreditasyonun akademisyenlerimize ve öğrencilerimize nasıl yardımcı olacağına ilişkin ekosistem tecrübesine derinlemesine bakacağız.  
  • Blackboard Dijital Öğretim ve Öğrenim Sertifikasyon Serisinin Tanıtımı: Eğitim ve öğretim yaklaşımında teknolojiyi etkili bir şekilde kullanabilmek için doğru beceriler ve yetkinliklerle hazırlanacak akademik personelinize en iyi sınıf içi eğitim ve sertifikasyon sürecini nasıl yürüttüğümüz hakkında bilgi verildi.

Detay: http://events.blackboard.com/TurkeyMoodleroomsEventRegistration

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here