Yeni Blackboard “CourseSites.com” yakında geliyor!

0
269

Yeni ve geliştirilmiş bir platform yakında geliyor!

Cousesites sitemiz, önümzdeki ay, yeni kurslarımız yeni kullanıcı arayüzümüzü (Ultra deneyimi) kullanarak ders vermeye başlamanız için resmen hazır olacak.

Modern, daha sezgisel bir deneyim mi istiyorsunuz? Anladık! Daha az tıklama ile kursları yönetme yeteneği mi istiyorsunuz? Anladık. Yolda öğretmek ister misin? Anladık. Yeni Kurslar, herhangi bir cihazdan online öğretim ve öğrenmeyi her zamankinden daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.
Ek olarak, dijital öğrenme ortamına sorunsuz bir şekilde entegre olan Blackboard Collaborate ve Blackboard Ally’e erişiminiz olacaktır.

Blackboard Collaborate, sizi ve öğrencilerinizi yüz yüze gibi hissettiren bir katılım düzeyi sağlayan tek tıklamalı bir sanal sınıf sağlayacaktır. Blackboard Ally, kurs içeriğinizi daha erişilebilir hale getirmenize ve tüm öğrencilerinize fayda sağlamanıza yardımcı olur.
Genel olarak, yeni Kurslar, Blackboard’dan en yeni ve en iyi teknolojiden yararlanmanızı ve benzersiz bir çevrimiçi öğrenme deneyimi sunmanızı sağlayacaktır.
Bizimle bu yolculuğa çıkmanız için heyecan duyuyoruz ve Haziran ayı sonlarında sizi yeni Kursiyerlere tanıtmak için sabırsızlanıyoruz. Değişikliğin her zaman kolay olmadığını anladığımızdan, 2018’in sonuna kadar tanıdığınız orijinal Kurs ortamını kullanmaya devam edebilirsiniz.
Bu girişimi çevreleyen daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Gelecek ay sizi yeni evinize bekliyoruz.

The CourseSites Team

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here