Yeni Couresites yayına geçti.

0
182

Ultra deneyimini denemek ve online dersleri ücretsiz olarak öğretmek için yeni hedefiniz “coursesites.com” yenilendi.

Yeni CourseSites’ın  kullanıma sunulduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yeni ve geliştirilmiş bulut tabanlı platform sayesinde, geleneksel LMS’nin ötesine geçen basit ama güçlü bir dijital öğrenme ortamına erişebilirsiniz. CourseSites, yeni, sezgisel ve kişiselleştirilmiş kullanıcı arayüzümüzden (Ultra deneyim), herhangi bir cihazdan çevrimiçi eğitim almayı ve öğrenmeyi her zamankinden daha kolay hale getirecek şekilde tasarlamanızı sağlar.

Blackboard Learn’e ek olarak, artık Blackboard Collaborate, Blackboard Ally ve mobil uygulamalarımıza erişebilirsiniz. Bunlar, kapsamlı dijital öğrenme ortamına sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.

Blackboard Collaborate, sizi ve öğrencilerinizi yüz yüze gibi hissettiren bir katılım düzeyi sağlayan tek tıklamalı bir sanal sınıf sağlayacaktır.

Blackboard Ally, kurs içeriğinizi daha erişilebilir hale getirmenize ve tüm öğrencilerinize fayda sağlamanıza yardımcı olur.

Bütün Blackboard ürünlerinin entegre bir şekilde sunulduğu çözümü inceleme fırsatı

Mobil uygulamalar olan Blackboard ve Blackboard Instructor uygulamaları size ve öğrencilerine Blackboard’a her zaman, her yerde hızlı ve kolay erişim sağlar.

Genel olarak, yeni Kurslar, Blackboard’dan en son teknolojiden yararlanmanıza ve benzersiz bir çevrimiçi öğrenme deneyimi sunmanıza yardımcı olacak. Kendinizi görmek için bugün kayıt olmaya davet ediyoruz!

Yeni Kurslara geçiş için tam olarak hazır değil misiniz? Bu değişimi kendi hızınızda kucaklamaya davet ediyoruz. Bu nedenle, tüm CourseSites kullanıcıları 2018 sonuna kadar orijinal CourseSites ortamını kullanmaya devam edebilir.

Yeni kurslara dalmaya hazır mısınız? Başlamanıza yardımcı olacak, elden geçirilmiş bir öneri listesi bulun:

Ultra deneyimi hakkında heyecanlanmak için videoları izleyin. Modern, sezgisel ve verimli kullanıcı deneyimini seveceğinizi düşünüyoruz.
Kurslarınızı orijinal Kurslar’dan dışa aktarın. Detaylı dışa aktarma talimatlarını burada ve nasıl yapılır videosu burada bulabilirsiniz.
Yeni kurslara kayıt olun. Bu, yeni ortamda canlı dersler vermeye başlamadan önce gereklidir. Endişelenmeyin; Kaydı tamamlamak için 2 dakikadan az sürer.
Kursunuzu yeni Kurslara aktarın. Burada ayrıntılı içe aktarma talimatlarını ve videonun nasıl içe aktarılacağını buradan bulabilirsiniz.
Yararlı kaynaklar için yeni Kurslar ortamındaki Kurum Sayfasını ziyaret edin. (Sol taraftaki Ultra gezinme menüsünde bulunan Kurum Sayfasını bulabilirsiniz)
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle Blackboard Community sitesi aracılığıyla bağlantı kurun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here